Balikesir Altın Otel Balıkesir
Balikesir Altın Otel
Assuva Spa

Türk Hamamı, Ekspress Hamam, Masaj Terapileri, Tuz Odalarımız, Sauna Odası, Buhar Odaları, Gün Işığı Karşılama Odalarımız ile size keyifli bir arınma seansı sunuyoruz. Ünlü masor ekibimiz ile masaj yapılan kişinin kendini sağlıklı hissetmesini sağlıyor, bu bilinçle çalışan masörlerimiz profesyonel bir biçimde işlerini büyük bir titizlikle yapmaktadır.Bu benzersiz spa deneyimini sizde tecrübe edinin.

Rezarvasyon

444 89 30
Assuva Spa
Galeri
Size İyi Gelecek

Spa Merkezimiz

Suyun iyileştirici gücünü kullanıyor spa ile sizi hem ruhsal hemde fiziksel yorgunluğunuzdan arındırıyor, dinlendirici ve ferahlatıcı etkisi nedeniyle kişiyi günün stresinden uzaklaştırıyoruz.

Cildiniz Yenilensin

Türk Hamamı

Geleneksel türk hamamımız ile yenilenebilir, cildinizi tazeleyebilirsiniz ayrıca eklem ağrılarınıza iyi gelecek sıcak suyumuzdan faydalanıp ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz.

Cildinizden Toksinleri Uzaklaştırın

Buhar Odaları

Buhar odasındaki nem oranının yüksekliği sayesinde ciltteki nem kaybı az olur ve cilt dışarıdan da aldığı nem sayesinde toksinleri vücuttan uzaklaştırırken sıvı kaybına uğramaz. Ayrıca buhar odasındaki ısı sayesinde dolaşım sistemi hızlanır ve kandaki oksijen miktarı artış gösterir.

Stresinizden Arının

Tuz Odaları

Tuz Odalarında steril ve hava geçirmez bir ortam oluşur. Sağlıklı insanlarda stres atıcı özellikleri taşıması yanında, cildin yenilenmesi, antioksidan ve anti-aging gibi etkileri bulunmaktadır. Bronşit, soğuk algınlığı, uykusuzluk ve sinirsel rahatsızlıklarda, eklem ağrılarında tedavi yöntemi olarak kullanılmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz için Tuz Odamızda 40dk seans ile günün tüm stres ve yorgunluğunu atabilirsiniz.

Assuva Spa
Kurallarımız
 • Spa Saatinizi Geciktirmeyin
  Lütfen planlanan tedavinizden 15 dakika önce spa'ya gelin ve Assuva Spa atmosferinin sakin ve dinginliğinin tadını çıkarın. Geç gelmek, tedavinizin süresini kısaltmayı gerekli kılar.
 • Cep Telefonlarınızı Sessiz Modda Tutunuz
  Assuva Spa tesislerinde cep telefonunuzu kullanmaktan kaçının. Radyasyonun etkisinden arının.
 • Degerli Esyalarınızı için Güvenlik Saglıyoruz
  Spa kompleksi içinde kişisel eşyalarınız için güvenli bir yer sağlıyoruz. Ancak, kayıp veya hasar için sorumluluk kabul etmiyoruz. Değerli eşyaların otel odanızda/suitinizde bulunan kasada saklanmasını öneririz.
 • Saglıgınızı Önemsiyoruz
  Randevu alırken lütfen yüksek tansiyon ve alerji gibi sağlık durumlarının yanı sıra hamilelik veya sağlıkla ilgili endişelerinizi bildiriniz. Spa uygulamalarından önce veya hemen sonra veya Spa ve Sağlık Kulübündeki herhangi bir tesisi kullanmadan önce alkol tüketimini önermiyoruz.
 • Çocuklar için Spa
  Assuva Spa'ya giriş için minimum yaş 16'dır. 16 yaşından küçük çocuklar, ebeveynleri/yetişkinleri ile birlikte otel havuzunu kullanabilirler
 • Emniyet için Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar
  Havuzun maksimum derinliği 1.60 m'dir. Havuzda cankurtaran yok. Çocuklar havuzu yalnızca bir yetişkin veya ebeveyn/veli eşliğinde kullanabilirler.
REFERANSLAR

Müşteriler Assuva Spa İçin Ne Diyor?