Balikesir Altın Otel Balıkesir
Balikesir Altın Otel
ALTIN KARDEŞLER

Beton, Kömür, Nakliye, İnşaat Malzemeleri, Akaryakıt, Turizm, Madencilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 3 Kardeşin ortaklığında kurulmuş bir aile şirketidir.

Şirketimiz 1986 yılında Abdullah ALTIN şahıs şirketi şeklinde inşaat malzemeleri ve kömür satışı yapmak üzere kurulmuştur.
Kuruluş aşamasından itibaren hedefi daima en iyiye ve en mükemmele ulaşmak olan şirketimiz hizmet verdiği sektörlerde hızlı ve dengeli bir şekilde büyümüştür.
İlk yıllarda BALIKESİR İl merkezine hizmet veren şirketimiz zaman içersinde bu hizmetlerini çevre ilçelere de ulaştırmıştır.
Sektöründe doğru zamanları değerlendirerek akılcı politikalarla yapmış olduğu ileri ve doğru hamlelerle kısa zamanda ilimiz genelinde söz sahibi olmuştur.
Ve böylelikle Şirketimiz inşaat sektörünün markaları durumundaki firmaların yetkili bayiliklerini de alarak müşterilerine farklı tercihlerde en iyi hizmeti verebilmek adına çalışmalarına devam etmiştir.

2006 yılında şirketimiz ilimiz ihtiyaçlarını dikkate alarak inşası tamamen bu amaçla yapılan mülkiyeti kendisine ait tesislerinde düğün salonu işletmeciliğine başlamış ; ve bu sektörde de kalite ve müşteri memnuniyeti hedeflerine uygun hizmet anlayışıyla tercih edilen bir marka olmuştur.
Şirketimiz 2015 yılında turizm sektöründe hedefini büyütme ve hizmet kalitesini arttırma adına ALTIN OTEL ’in yapımına başlamış ve 2016 yılında siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunmuştur.

Rezervasyon

444 89 30